Snazzi III USB2 EVO Edition SN7400

Snazzi III USB2 EVO Edition SN7400 External USB 2.O Version Snazzi cihazımla video kaset görüntülerini super kalite DVD yapardım.

Snazzi III USB2 Cihazı ve Adaptörü USB Kablosu

 

Trabzon’da Video kaset görüntülerini CD ve DVD formatına çeviren ilk kişilerdendim hobimdi kasetçilere gelen işleri alır yapar teslim ederdim. Teknolojiye yenildik kasetçiler de bir bir kepenklerini kapattılar. Bir Anılar video kaldı ayakta. Anılar videoya sana gelen videoları ben çevireyim dedim de benim elemanım var kendim yapıyorum dedi. Diğer kasetçilerin hemen hemen işlerini yapardım. Hatta Akçaabat ilçesinde Barbaros Video, Cengiz Video işlerini yapardım. Güzel günlerdi.

Video kaset görüntülerini CD yada DVD formatında bilgisayara aktarmak için Snazzi Movie Mill programını kullanırdım.

Teknoloji hızla gelişti düşünüyorum da nereden nereye geldik cep telefonlarında bile super kalite kayıt yapabiliyoruz. Yaptığımız görüntüleri de her şekilde izleyebiliyoruz. Eskiden öylemiydi ya kasete çektiğimiz görüntüleri ancak kasetlerden izleyebiliyorduk varsa uygun TV girişi TV ekranından izliyorduk. Çoğu TV lerde video girişleri bile yoktu.

Belki birine lazım olur Snazzi III USB2 Cihazla kullanacağınız Snazzi* Movie Mill Driver buradan indirebilirsiniz.

 

 

 

 

2 thoughts on “Snazzi III USB2 EVO Edition SN7400 Movie Mill Driver”
  1. Hocam selamlar bendede bu cihazdan var uzun bir zaman hiç kullanmamıştım ancak bir gün bir arkadaşımın ihtiyacı oldu ve tekrar kullanmak istedim istediğimde ise driver larını falan yüklememe rağmen cihazı bir türlü çalıştıramadım cd si kayıp olduğu için driver dan olmuyor diye düşünüyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz rica etsem mesela bana orjinal cd si varsa onu bana kopyalayıp kargo yaparmısınız çok rica etsem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir