Ford Toruneo Connect Oto Branda Miflonlu Araba Brandası

Arabamın kapalı garajı yok fabrikadan sıfır aldığım 2006 model aracıma 18 yıl sonra branda aldım. İlk kullandım böyle koruyucu olabileceğini tahmin etseydim ilk yıl alırdım.

Sağlam ince kaliteli kumaştan üretilmiş iç bölgesi miflon ile kaplanmış içeriğinde UV güneş koruyucu bulunmaktaymış kışın kardan yazın güneşten korur. İnce kumaş olduğu için kullanımı temizliği kolay yıkanabiliyor aracımı tam kapatıyor. Branda kullanılmadan önce araba temiz ve kuru olsa iyi olur.

İç kısmı miflonlu ve hava kanallı olması arabanın boyasına zarar vermiyor. Pamuksu iç yüzey arabayı çizmiyor, terleme de yapmıyor. Ön ve arka tampondaki lastikler tamponları tam sarıyor Brandanın alt kısmında karşıdan karşıya bağlanabilen kilitli klips sayesinde branda sabitleniyor ancak ben köyde oturuyorum rüzgar oluyor mecbur brandanın ortasından da iple bağlayarak sabitliyorum. Bana göre brandanın tek eksiği ortasından da kilitli klips kemer olsaydı.

Brandasız araç karın altında kalıyordu siz benim gibi 18 yıl beklemeyin branda alın Yağmur, kar, toz, güneş ve çizilme vb. unsurlara karşı arabanıza tam koruma sağlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir