Bu ürün mükemmel İTALYAN dizaynı, kolay kullanımı ve verimliliği ile öne çıkmaktadır.

Selahattin Tosun “Tütüncülük zamanından kalan eski model Solo marka ilaçlama motorum vardı arızalandı yaptırdım randıman alamadım. Fındık bahçelerimi ilaçlamak için yeni ilaçlama motoru almak için araştırdım bana göre Cifarelli M1200 benzinli ilaçlama motorunu uygun buldum. İnternetten sipariş vererek aldım. Kullandım, ilk izlenimim memnunum” dedi.

Profesyonel kullanımlar için tasarlanmış olup, ilaçlamayı en az hareketlilikle en fazla yere ulaştırmayı hedefler.


Maksimum dikey püskürtme 16m ve maksimum yatay püskürtme 18m’dir.
Yeni makine, aletsiz ayarlanabilen, sıvı akış kontrolünü (kapatılabilir) ve hızlandırıcıyı bütünleştiren bir eğim ve konum sistemiyle yeni bir tutma koluna sahiptir. Yeni püskürtücü , 9 pozisyonlara ayarlanabilir bir sıvı çıkışı kadar olan, ürün kaybı olmadan kalibre edilmiş ve düzenli tedaviye olanak sağlar. Yeni bir havalandırma sistemi ve 5HP C7 motor evrimi havanın hacmini ve dikey ve yatay konumda, her iki tedavi kapasitesini arttırmak. Döner dirsek ergonomisi ve akışı için hem de yüksek ağaçların muamelesini kolaylaştırmaktadır. Sıvılar, tüp dikey konumdayken bile çıkar . Profesyonel kullanıma uygun şekilde tasarlanmış bir makinedir. Bu nedenle minimum harekete ihtiyaç duyarak çok geniş bir alanda etkili şekilde ilaçlama yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir 9 Farklı Pozisyon
Cihazın püskürtücü kısmı 9 farklı pozisyonda ilaçlamaya olanak tanıyacaktır. Bu 9 farklı pozisyondan dilediğinizi seçerek istediğiniz şekilde ilaçlama yapabilirsiniz.

Güçlü Yapı ile Hızlı İlaçlama
İlaçlama makinesi 3,6 kW’ lık güce sahiptir. Güçlü yapısı ile ilacı güçlü bir şekilde uygular ve çok geniş bir alanı bile hızlı ve pratik şekilde ilaçlamanıza yardımcı olur.

Geniş Depo Kapasitesi
17 litrelik bir depo kapasitesine sahiptir. Geniş kapasiteli yapısı sayesinde ilaçlama makinesi bir kere doldurarak geniş bir alanı ilaçlayabilirsiniz. Tekrar tekrar doldurmanıza gerek kalmayacağı için zamandan ve enerjinizden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Ergonomik Yapı
Makinenin kullanımını kolay bir hale getiren ergonomik tasarıma sahiptir. Döner dirsek ergonomisi sayesinde yüksek ağaçları ilaçlamak bile kolay hale gelecektir. Vücudunuzu zorlamayacaktır ve sakatlık oluşma riskini en az düzeye indirecektir.

Teknik Özellikleri
İlaçlama makinesi boş durumda iken 11,8kg ağırlığa sahiptir. Yakıt deposu ise 2,15 litredir. Hava hacmi 27 metreküp ve hava hızı saniyede 105 metredir. Silindirin hacmi 77cc’ dir ve 3,6k W güce sahiptir. Elektronik olarak ateşlenir. Dakikada 7500 devir yapabilmektedir. Depo kapasitesi 17 litredir. Yakıt olarak kurşunsuz benzin ve yağ karışımı kullanır. Maksimum dikey püskürtme mesafesi 16 metredir. Maksimum yatay püskürtme mesafesi ise 18metredir.

Açıklama
Yeni makine, aletsiz ayarlanabilen, sıvı akış kontrolünü (kapatılabilir) ve hızlandırıcıyı bütünleştiren bir eğim ve konum sistemiyle yeni bir tutma koluna sahiptir. Yeni püskürtücü , 9 pozisyonlara ayarlanabilir bir sıvı çıkışı kadar olan, ürün kaybı olmadan kalibre edilmiş ve düzenli tedaviye olanak sağlar. Yeni bir havalandırma sistemi ve 5HP C7 motor evrimi havanın hacmini ve dikey ve yatay konumda, her iki tedavi kapasitesini arttırmak. Döner dirsek ergonomisi ve akışı için hem de yüksek ağaçların muamelesini kolaylaştırmaktadır. Sıvılar, tüp dikey konumdayken bile çıkar .

Teknik Özellikler

Motor : Cifarelli C7 2 Zamanlı Hava Soğutmalı
Silindir Hacmi : 77 cc
Güç : 3,6 kW / 5 Hp
Ateşleme : Elektronik
Maksimum Devir : 7500d/dk
Depo Kapasitesi : 17 lt
Yakıt : Kurşunsuz Benzin + Yağ karışımı

Maksimum Dikey Püskürtme : 16 m
Maksimum Yatay Püskürtme : 18 m
Hava Hızı : 105 m /S
Hava Hacmi : 27 m3 / dk
Yakıt Deposu : 2,15 lt
Boş Ağırlık : 11,8 Kg


Ağırlık 11800 G
Model M1200
Depo Hacmi 17 L

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir