IBOSS Player saf bir medya oynatıcıdır ve herhangi bir içerik sağlamaz. IBOSS Player’ı kullanmak için müşterinin kendi oynatma listesini yüklemesi gerekir. IBOSS Player’ın 7 günlük ücretsiz deneme günü vardır ve deneme günleri geçtikten sonra izleyiciler küçük bir miktar ödeyerek cihazını etkinleştirmesi gerekir.

Buradan MAC adresinizi girerek listenizi yükleyebilirsiniz. Listenize isim verebilir ve dileseniz MAC adresinizi girerek yüklediğiniz listenizi silebilirsiniz.

Arayüzü kullanımı kolay ve seri çalışıyor birden fazla IPTV listesi yükleyebiliyorsunuz. Ömür boyu kullanmak için ödeyeceğiniz ücret ise diğer uygulamalara göre çok ucuz bütün sistemlerde çalışan bir uygulamadır.

Deneme süresi sonunda Buradan uygulamayı aktive edebilirsiniz. Ömür boyu 3 $ Bir sorun yaşarsanız Whatsapttan yada e-posta adresinden iletişim kurabilirsiniz.

IBOSS IPTV bir Genel Medya Oynatıcıdır ve herhangi bir içerik veya oynatma listesi içermez. IBOSS IPTV oynatma listeleri veya abonelikler satmaz. kendi oynatma listelerinizi yüklemeniz gerekir. Uygulamaya yüklediğiniz içeriklerden IBOSS IPTV geliştiricileri sorumlu değildir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir