İsmet Küçükusta

Ben Farabi Hastanesi araç işletme bölümünde çalışırken İsmet Küçükusta’da çamaşırhanede çalışırdı. Çalıştığımız üniteler birbirine yakın olduğundan İsmet ile devamlı karşılaşırdık. Beni her gördüğünde tebessüm ederdi. Güler yüzlü bir insandı. Mütevazi ve görevini savsaklamadan yapan bir kişi olarak biliyorum. Ölüm haberini alınca çok üzüldüm adeta şok oldum. Allah rahmet eylesin.

“Amcası aramış İsmet gel çay içelim diye telefondan İsmet’in sesi anlaşılmayınca amcası İsmet nasıl konuşuyorsun anlamıyorum deyince karşı taraftan ismetin dudağında morluk var diye cevap gelmiş İsmet karayemiş yedim dudağımdaki morluk ondan olmuştur demiş o arada müdahale için bir gecikme yaşanmış”

KTÜ Farabi Hastanesi personeli İsmet Küçükusta 4 günlük yaşam savaşının ardından Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde 25.07.2022 saat 16:00 sıralarında vefat etti.

Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden üç çocuk babası İsmet Küçükusta’nın cenazesi 26.07.2022 günü Mesarya Düzyurt camisinde kılınan cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedildi. Mekanı cennet olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir