Faruk Topal (54) trafik kazasında hayatını kaybetti. Kaza, Akçaabat ilçesi Mersin Mahallesi Saraçlı Küme Evleri mevkiinde 25.08.2021 günü akşam saat 19.30 sıralarında meydana geldi.
Faruk Topal sorumlu yetkili olarak çalıştığı Akçakale Zeytinlik Mahallesindeki Aytemiz yakıt istasyonundan mesai sonu 55 TK 606 plakalı motosikletiyle Mersin mahallesindeki evine giderken Saraçlı Küme Evleri mevkiinde karşıya geçiş sapağında şerit değiştirirken aynı istikamette arkasından gelen 19 BJ 273 plakalı araçla çarpışma sonucu motosiklet ve sürücüsü ayrı yerlere savruldu.
Motosiklet sürücüsü Faruk Topal, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kazayla ilgili Akçaabat Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

Faruk Topal Akçakale Zeytinlik mahallesinde daha önce Shell olarak hizmet veren yakıt istasyonunda da çalışmıştı. Sonradan Shell isim değişti Aytemiz oldu. Sahildeki yakıt istasyonlarında Faruk Topal gibi müşteriyle diyalog kuran personel tanımadım. İyi bir insandı. Esprili işini titiz yapan bir kişiydi.

By admin

ALİ BAYIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir