Samsung TV App yeni yüklenen ücretsiz IPTV uygulaması Room IPTV

Tasarım ve Stil olarak gelişmiş kolay kullanımlı IPTV oynatıcı uygulamadır.

Menüler kullanışlıdır, konular kategoriler gruplara ayrıldığı için istediğiniz kanala VOD filminize ulaşır izlersiniz.

SET IPTV, NET IPTV, Duplex IPTV uygulamalarını kullananlar Room IPTV uygulamasını kullandığında daha hızlı olduğunu fark edeceklerdir.

Samsung Smart Televizyonunuza yüklenmiş olan Room IPTV uygulamasını kurup çalıştırarak TV’de internet üzerinden en sevdiğiniz kanal filmleri izlemenin keyfini yaşayabilrsiniz.

Buradan MAC numaralarınızı ve Device keyinizi girerek kayıt olup IPTV listenizi yükleyebilirsiniz.

Room IPTV uygulamasında Search / Arama konumu da var. Binlerce kanal arasından izlemek istediğiniz kanalın dizinin filmin adını yazarak arama yaparak kolayca istediğiniz kanala ulaşır izlersiniz.

19 thoughts on “Room IPTV Ücretsiz Smart TV Uygulamasıdır”
  1. ali bey bu room tv veya don tv playerin dns adresi varmı benim tv eski ancak develop şifresi ile tv ye yükleyebilirim.yardımcı olabilirseniz sevinirim.teşekkürler..

    1. Özcan bey develop ile nasıl yükleme yapıyorsunuz benim TV de eski play storede olmayan uygulama nasıl yükleniyor bir türlü yapamadım, yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. [email protected]

  2. room iptv lg tvde 2 gündür internet bağlantısı yok hatası veriyor ve uygulamaya girilmiyor bu sorunun nedeni ne olabilir

      1. Beyler hata bende de var. RoomIPTV kullanıyorum. Wi-Fi ile alakası olduğunu sanmıyorum. Çünkü aynı Wi-Fi üzerinden tv de de izliyorum. Tv de bir şeyler var çözemedim. Programı sildim. Yükledim. Program hiç açılmadan yine aynı yerde kaldı. Bir çözümü bulan varsa dinliyorum.

  3. Arkadaşlar internet yok hatasının çözümünü bulabildiniz mi? Aynı tvde farklı internetle girince giriş yapıyor ben giriş yapamıyorum.

  4. Room IPtv deki sorun şudur arkadaşlar. RoomIP nin uygulama içerisinde kullandığı http://workers.roomiptv.com/ adresi DNS poisoning yapmaktadır. Ve zararlı faaliyet olarak tespit edildiğinden aidiyet.esb.org.tr ye yönlendirilmektedir. http gidince aidiyet e yönlendiriyor. https gitmeye çalışınca ise TCP reset atarak ekranlarınıza düşen ” No network..” uyarısı geliyor. Ya paralı bir VPN uygulaması kullanacaksınız ya da RoomIPtv ile bağlantınız var ise o arkadaşlara workers adresini ve IP adreslerini Türkiye için değiştirmelerini söyleyeceksiniz. Çözüm budur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir