32 GB’lık depolama alanı sayesinde Samsung Galaxy Tab A7 SM – T500 Tablet daha fazla veriyi bir arada saklayabilmenizi sağlar. Aynı zamanda dilediğiniz uygulamaları daha hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

8 çekirdekli işlemcisi sayesinde Samsung Galaxy Tab A7 SM – T500 Tablet tüm oyunları ve videoları akıcı bir şekilde izleyebilmenizi sağlar. Aynı zamanda daha fazla uygulamayı aynı anda yönetebilirsiniz.

10,4 inçlik ekranı sayesinde Samsung Galaxy Tab A7 SM – T500 Tablet ile daha kaliteli ve net bir izleme yapabilirsiniz. Bu sayede en karmaşık görüntüleri ve oyun grafiklerini bile rahatça görerek keyfinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab A7 SM – T500 Tabletin 8 megapiksel çözünürlüklü kamerası sayesinde oldukça net ve kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Aynı zamanda ön tarafında bulunan kamerası sayesinde görüntülü sohbetler yapabilirsiniz

7040 mAh kapasiteli bataryası sayesinde Samsung Galaxy Tab A7 SM – T500 Tablet oldukça uzun süre dayanıklılık gösterir. Bu sayede sürekli şarja takmanıza gerek kalmadan oyun ve film keyfinizi bölmenize gerek kalmaz.

Teknik Özellikler:
Ön Kamera Çözünürlüğü 5 MP
Bluetooth Desteği Var
Ekran Boyutu 10.4″
Batarya Kapasitesi 7040 mAh
Hafıza Kartı Desteği Var
İşletim Sistemi Android
Ekran Çözünürlüğü 2000 x 1200
Bellek Kapasitesi 3 GB
Ağırlık 477 G
Arka Kamera Çözünürlüğü 8 MP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir