Önemli! Bu Uygulama ile herhangi bir içerik sunmuyoruz ve onu kullanmak için oynatma listenizin olması gerekir. Lütfen satın almadan önce çalma listenizin olduğundan emin olun.

Apps dan uygulamayı yükleyebilirsiniz

Bütçenizi sarsmayacak birinci sınıf bir IPTV çözümü mü arıyorsunuz? Hizmetimizden başka bir yere bakmayın! En son teknolojimizle, en sevdiğiniz TV şovlarının, filmlerin ve spor etkinliklerinin keyfini evinizin rahatlığında uygun bir fiyata çıkarabilirsiniz. Ve en iyi kısım? 7 günlük ücretsiz deneme sürümümüzle ücretsiz olarak deneyebilirsiniz! Doğru, hizmetimizi test etmek ve ne kadar harika olduğunu kendiniz görmek için tam bir haftanız olacak. Kredi kartı gerekmez, taahhüt yoktur ve gizli ücret yoktur. Öyleyse neden bekleyelim? Bugün ücretsiz denememize kaydolun ve en sevdiğiniz içeriği anında yayınlamaya başlayın!

Canlı TV’yi rahatlıkla izleyin
Tercih ettiğiniz kanalı seçin, arkanıza yaslanın ve en sevdiğiniz programların kristal netliğinde keyfini çıkarın. Akıllı teknolojimiz ayrıca hızlı ve kolay erişim için tercih ettiğiniz kanalları favori listenize kaydeder. Ancak hepsi bu kadar değil – uygulamamız, görüntüleme geçmişinizi analiz eden ve tercihlerinize uygun programlar öneren gelişmiş algoritmalarla donatılmıştır! İster bir spor tutkunu olun ister bir film tutkunu olun, sizi koruduk. IPTV çözümümüzle en üst düzey TV izleme deneyimini yaşayın. Şimdi kaydolun ve 7 günlük ücretsiz denememizden yararlanın. Halihazırda en sevdikleri programların keyfini kolaylıkla çıkaran binlerce memnun müşteriye katılın!

Hızlı içerik bul
IPTV çözümümüz, izlemek istediğiniz programları hızlı bir şekilde bulmanızı sağlayan güçlü bir arama işlevine sahiptir. Gelişmiş arama özelliğimizle belirli kanalları, dizileri, filmleri ve hatta en sevdiğiniz programlarla ilgili anahtar kelimeleri kolayca arayabilirsiniz. Arama sorgunuzu arama çubuğuna girmeniz yeterlidir; uygulamamız, sorgunuza dayalı olarak en alakalı sonuçları görüntüler. Aramanızı daha da hassaslaştırmak için arama sonuçlarınızı türe, tarihe veya popülerliğe göre de filtreleyebilirsiniz. Ancak hepsi bu kadar değil – arama işlevimiz, görüntüleme geçmişinizden öğrenen ve ilgi alanlarınıza uygun programlar öneren en son teknoloji algoritmalarla donatılmıştır. Bu, ne arayacağınızı bilmeseniz bile en sevdiğiniz programları asla kaçırmayacağınız anlamına gelir! IPTV çözümümüz ile, izlemek istediğiniz programlara her zaman erişiminiz olacak. Şimdi kaydolun ve arama işlevimizin gücünü kendiniz deneyimlemek için 7 günlük ücretsiz denememizden yararlanın!

Aktivasyon:
MAC adresinizi TV’deki uygulamada sağ alt köşedeki ayarlarda bulabilirsiniz. Buradan aktivasyon edebilirsiniz.

Buradan IPTV listenizi yükleyebilirsiniz

11 $ ödeyin ve IPTV Oynatıcınızı Ömür Boyu Alın
IPTVPlayer.io’yu Samsung ve LG TV’de 7 Gün ÜCRETSİZ Deneyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir