Gala TV saf bir medya oynatıcısıdır ve herhangi bir içerik sağlamaz. Müşterilerin Gala IPTV’yi kullanabilmeleri için kendi oynatma listelerini yüklemeleri gerekmektedir.

Özellikler: Çok Dilli Destek: Uygulama Türkçe ve diğer 22 farklı dil içeriyor.
Gelişmiş Erişilebilirlik: Ana ekrandan kanal gruplarına doğrudan erişimi kolaylaştırarak tercih ettiğiniz içerik kategorilerine hızlı bir giriş yapabiliyorsunuz.
Optimize Edilmiş Gezinme: Sayfa yukarı ve sayfa aşağı işlevlerimiz, daha kusursuz ve kullanıcı dostu bir tarama deneyimi sunmak için hassas şekilde
Bilgilendirici Film ve Dizi Sekmesi: En sevdiğiniz film veya dizilerin keyfini çıkarırken, ekranın alt kısmında yer alan yeni eklenen bilgi sekmesi sayesinde ek bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Ayrıntılı İçerik Kategorizasyonu: Her filmin veya dizinin ayrıntılar bölümüne, içeriğin kategorisini açıkça belirten ve tercihlerinize uygun içeriği keşfetme sürecini basitleştiren bir özellik
Canlı TV Bölümü: Canlı TV bölümü işlevselliği ve kullanım kolaylığı ile sonuçta zenginleştirilmiş bir
izleme deneyimi sunuyor.

MAC adresinizi girerek listenizi buradan yükleyebilirsiniz. Akıllı TV’ler ve desteklenen cihazlar, her TV/cihaz için tek seferlik 4,99 EUR ücret karşılığında ömür boyu etkinleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir