Trabzon Barosu’nda bugün (10.10.2021) seçim heyecanı yaşandı. KTÜ Osman Turan Kongre Merkezi’nde yapılan seçimde Mevcut başkan Av. Sibel Suiçmez ile Av. Mahmut Yazıcı yarıştı.

Trabzon Barosu seçimlerine 627 oy kullanılırken 601 oy geçerli sayıldı. 26 oy geçersiz olarak belirlenirken Sibel Suiçmez 374, Mahmut Yazıcı ise 231 oy aldı. Mevcut başkan Sibel Suiçmez tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

Kazandığı seçim sonrasında açıklamalarda bulunan Sibel Suiçmez, “Bir tarih daha yazdı Trabzon Barosu. Kendimi Trabzon Barosu avukatlarının iradesine emanet ediyorum. Onlar emanetin gereğini yerine getirdiler. Hepsine çok çok teşekkür ediyorum. Ancak bir önceki dönemde birlikte çalıştığımız hizmet ettiğimiz yönetim kurulu üyelerimize diğer kurul üyelerimize ve baro çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Trabzon’da hukuk ve demokrasi kazanmıştır. Siz kazanacaksınız dedim Trabzon Barosu’nun saygıdeğer delegeleri gereğini yaptılar. Bu başarı dün olduğu gibi bugün de onlara aittir. Sorumluluğumuz arttı bu dönemde. Eksikliklerimiz gidererek hataları telafi ederek daha büyük başarıları tüm çalışanlarımızla birlikte yapacağız” dedi.

Av. Sibel Suiçmez’in Baro seçimi sonunda yaptığı teşekkür konuşması

SUİÇMEZ’İN LİSTESİ:

Abdullah Erata
Ramazan Murat Kudu
Turgay Alemdaroğlu
Duygu Keleş Aydın
Mehmet Özcan Arslantürk
Berrak Pınar Alioğlu
Nihan Göktürk
Emrah Aslan
Remzi Başkan
Gözde Çavdar

YAZICI’NIN LİSTESİ:

Mustafa Çağrı Yayla
Derya Tütüncü
Arif Onur Korkmaz
Doğukan Bora Savaş
Seda Taflan
Celil Özcan
Hakan İnce
Kubilay Ay
Seda Yıldırım
Kübra Calap

Trabzon Barosu Başkanlığına yeniden seçilen Av. Sibel Suiçmez’i tebrik ediyorum, yönetim kurulu ile birlikte yapacakları çalışmalarla her şey güzel olacağına güvencim tam. Hayırlı olsun.

By admin

ALİ BAYIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir