Farabi Hastanesinde teknik bakım ünitesinde teknisyen olarak görev yapan arkadaşım Ahmet KILIÇ Akçaabat Ahanda da geçirdiği trafik kazası neticesinde vefat etti. Üzüntümü acımı tarif edemem. Allah rahmet eylesin. Cenaze 03 Haziran 2017 Cumartesi gunu ikindi de Çarşıbaşı Taşlıtepe köyünde hanesinde

Edinilen Bilgilere Göre Trabzon’da İkamet Eden Ahmet Kılıç Ailesini Alarak İftardan Sonra Çarşıbaşı Taştepe Köyüne Aile Ziyaretine Gitmek Üzere Kendi Aracı İle Yola Çıktı. Ahmet Kılıç’ın kullandığı Aracında Eşi Nurşen Kılıç, Oğlu Berkay Kılıç Ve Gelini Elvan KILIÇ Vardı.

Çarşıbaşı İstikametine Doğru Seyir Halinde Olan Aracı Kullanan Ahmet Kiliç Akçaabat Kavaklı Mahallesi Sahil Kesimi Eski Belediye Önüne Geldiği Esnada Aracın Önüne Bir Anda Çıkan Köpeği Ezmemek Üzere Yapmış Olduğu Ani Manevra Sonucunda Aracın Kontrolünü Kaybetti.

Aracın Kontrolünü Kaybeden Ahmet Kılıç’ın Kullandığı Araç Bir Anda Takla Atmaya Başladı, Yolun Kenarında Park Halinde Bulunan Araca Çarparak Durabilen Otomobil Feci Şekilde Hasar Gördü.

Aracın İçerisinde Sıkışan Araç Sürücüsü Ahmet KILIÇ Araçtan Zor Çıkartılırken Kaldırıldığı Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtarılamayarak Hayatını Kaybetti. Allah rahmet etsin.

Araçta bulunan ve ağır yaralanan diğer kişilerin tedavileri KTÜ Farabi Hastanesinde devam ediyor.

Ahmet Kılıç Farabi Hastanesinde mesai arkadaşım aynı zamanda dostumdu. Onu ilk tanıdığımda 6 yaşlarında idi babaannem ile Şiran yaylasına gitmiştik. Onların evlerinde bir hafta kalmıştık..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir