Trabzon Büyükşehir Belediyesi araçları 14.07.2021 günü sert toprak yola çakıl serdi. Serilen çakıllar arabaların tekerlerinin altında bir o yana bir bu yana gidiyor. Eğer yolda bir çalışma yapılacak ise betonlanması gerekmektedir. Geçen yılda 26.08.2020 tarihlerinde aynı şeyi yaptılar yola çakılı serdiler iki hafta sonra da serdikleri çakılı taradılar döktüler bahçelerimize. Geçen yıl yaptıklarını görmek için TIKLA

Bu belediyede işten anlayan şefi yok mu yazık günah değil mi?

Taşları bahçeme dökmüşler

Bu yıl ki yol çalışmasında 14.07.2021 tarihinde çakıl serme çalışmasında taşları Akçaabat Gökçekaya Yeni Mah. mevkideki Ada:227 Parsel:2 nolu bahçemize dökmüşler. Zihniyetiniz batsın vicdansız ahlaksızlar. Yaptığınız bu iş hangi vicdana sığar. Nasıl bir anne bezledi büyüttü sizi.

Taşları arazime dökerken bazıları da susup seyretmiş ise, insan diyemem en azından bu yaptığınız hainlik koca koca taşlar dökülürmü araziye diye müdahale etmelerini beklerdim.

Arazim Gökçekaya mahallesi sınırları içerisinde olup Akçakale muhtarlığına bağlı Akçakale muhtarı Hüsnü TOSUN’un gözleminde olsaydı yerime o taşları döktürmezdi diye düşünüyorum.

Bu yolda Eskiköy ve Karpınar Mahallesi Muhtarlarının gözleminde de çalışmalar yapılıyor

Hazır kamyon var büyük taşları kamyona koyup bir yere taşımamışlar da arazimize dökmüşler akıl alacak iş mi?

Eskiköy Muhtarı Yusuf Sevim daha önce büz ve boru koyarak yolun suyunu mevcut arazimize bağlamıştı o konuyla ilgili dava halen derdest ama o taşları o şekilde döktürecek kadar da hain vicdansız değil.

Karpınar köyü muhtarı Kazim Öztürk’ü bir dönem Camide imamlık yapmış esnaf ehli bir kişi olarak tanıdım bahçeme taşları döktürecek kadar vicdan yoksunu olabilir mi? hayır olamaz diye düşünüyorum.

Olay nasıl gerçekleşti taşlar ne şekilde arazime döküldü henüz tam belli değil, suç duyurusunda bulundum savcı dava açar mı açmaz mı bilmiyorum.

Çevreye zarar veren menfaatçı kalbinde hiç sevgi olmayan kötü insanlar Allah sizin belanızı versin.

  • Yukarıda resimli haber olarak verilen Temmuz 2021’de yola serilen çakılı da bir ay sonra sıyırıp yine bahçemize döktüler. Eylül 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir