Akçaabat Eskiköy Mahallesi ve Civarı Kültür Dayanışma Derneğinin 28.04.2018 tarihinde düzenlediği Muharrem TEMİZ ve Cengiz ÖZKAN’ın birlikte sahne aldığı Birlik ve Dayanışma Konserine dair Karadeniz Gazetesinde Şükran ATALAR imzalı haber-yorum yayınlandı.

Şükran Atalar Eskiköy Derneği’nden Muhteşem Tanıtım başlıklı yazı kaleme aldı.

“Trabzon Eskiköy Mahallesi ve Civarı Kültür Dayanışma Derneği, tanıtımını harika bir konserle gerçekleştirdi. Dernek yöneticileri, sanatçı ve bir şairin de yer aldığı gece buram buram Anadolu rüzgarı estirdi. Eskiköy Mahallesi ve Civarı Kültür Dayanışma Derneği, derneğin tanıtılması amacıyla Akçaabat Erol Günaydın Kültür Merkezinde birlik ve dayanışma konseri düzenledi.

Konserde Muharrem Temiz, Cengiz Özkan, Atakan ve Doğukan Bayır seslsndirdikleri türkülerle katılımcıların kulaklarının pasını sildi. Doktor ve şair Hüseyin Çevik şiirleriyle salondakilerin beğenisini kazandı. Dernek Başkanı Yaşar Bayır’ın organize ettiği gecede Başkan Yardımcısı Hüseyin Tosun dernek yönetiminin tek bayan yöneticisi Nadiye Tosun da yer aldı. Tosun şehirdeki tüm kadınların derneklerine üye olarak faaliyetlerine dahil olabileceğini belirtti”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir