Akçaabat Eskiköy mahallesinde 4 dönem 20 yıldır yaptığı başarılı çalışmalarıyla tanınan Muhtar Yusuf SEVİM yeniden aday olduğunu ve İhtiyar Heyeti Üyelerini açıkladı. Muhtar Yusuf Sevim şunları söyledi:

Son Dönem Olarak Adayım

Yirmi yıldır köyüme yaptığım hizmetleri saymakla bitiremem yaptığım hizmetleri köy sakinleri biliyor ancak henüz tamamlanmayan projelerim ve yeni ihtiyaçlar doğrultusunda daha fazla çalışmaya ihtiyacımız var. Bu nedenle köyümüzün güzelleşmesi için son defa adaylığımı koyuyorum.

Projelerimden bazıları şunlardır: Eskiköy mahallemizin su sorununu ek isale hattıyl çözdük fakat ileri yıllara
dönük ziyaret tepesi denilen yere daha büyük su deposu yaparak köyümüzün su sorununu tamamen çözmek istiyorum. Görev yaptığım yıllar içinde yaptırdığım orman yollarının alt yapı çalışmalarını tamamlamak yağmurlu havalarda arabaların rahatlıkla çalışabileceği ortamı sağlamak, köyümüzde yaşanan elektrik kesintileri sorununu ek trafo ile hatları ayırarak elektrik kesintisi sorununu çözmek, Kemerli mahallesinde okul yapılması için alınan ancak okul yapılmayıp atıl durumda olan arsaya köyümüzün ihtiyacı için düğün salonu yapmak. Görev yaptığım yıllar içerisinde talepleri, şikayetleri ortak akılla çözmeye çalıştım telefonum 24 saat açık.

Muhtar Yusuf Sevim muhtar adaylarının çok olmasının bir zenginlik olduğunu söyleyerek “tecrübe kazansın, iyi olan kazansın” açıklamasında bulundu.

31 Mart 2024

MUHTAR YUSUF SEVİM İHTİYAR HEYETİ ÜYELERİ

Yaşar BAYIR
Hasan BÖYÜK
Ramazan UĞURLU
Kemal SEVİM
Hüseyin TOSUN
Temel ÇAĞLAR
Şeref ÇEVİK
Rıza UĞURLU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir