Türk Telekom’dan Yeni Nesil Ev İnterneti: Magnet

Özellikle kırsal kesimde köylerde alt yapı noksanlığından kablolu internet temin edilememektedir. Bu sebeple GSM Baz istasyonlarından direk olarak 4.5G hızında kablosuz internet tercih edilmektedir.

Turkcell Superbox, Vodafone Redbox, Türk Telekom Magnet paketleri olarak kablosuz internet sunmaktadır.

TÜRK TELEKOM MAGNET KABLOSUZ İNTERNET

Türk Telekom’un sunduğu yeni nesil ev interneti teknolojisi Magnet ile, ev interneti sahibi olmak için altyapı bekleme derdine son, artık 4.5G hızında ev interneti ile Magnet Tarifelerin keyfini sürme vakti!

Üstelik taahhüt yok, aşım yok: Taahhütsüz tarifeniz ve son teknolojiye sahip Magnet modeminiz ile tarifenizdeki GB’larınız bittiğinde internetiniz otomatik olarak durur, aşım ücreti ödemezsiniz!

Magnet, hızlı kurulumuyla tak-bağlan kolaylığı da sunuyor. Data kablosu ihtiyacı olmadan sadece prize takılarak çalışan Türk Telekom Magnet’i evin içerisinde istediğiniz odaya, salona, balkona, terasa kolayca taşıyabilirsiniz.

Diğer operatörler Sınırsız hıza kısıtlama getirirken Türk Telekom kotalı ve Limitsiz tarifelerine 4.5G Full hız veriyor.

*Belirtilen fiyatlar, Türk Telekom Evde İnternet hizmetine başvuran ve başvurduğu adreste evde internet hizmetinden yararlanabilmesi için gerekli olan altyapı uygunluğu olmayan bireysel müşterilerimiz için geçerlidir.  

*Belirtilen fiyatlara modem kullanım bedeli dahildir. Tarifelere yalnızca yeni hat tesisi yolu ile kayıt olunabilir, yeni hat açılış vergileri belirtilen fiyatlara dahil olmayıp ek olarak faturaya yansıtılacaktır.

Türk Telekom Evde İnternet hizmetinden yararlanmak için altyapı uygunluğunuz yoksa, Türk Telekom ofislerine giderek Magnet kablosuz internete başvuru yapabilirsiniz.

Magnet 100GB ve Magnet 200GB tarifelerinden yararlanabilecek bölgeler için tıklayınız.

Kasım 2018 tarihinden beri Turkcell Superbox kablosuz internet kullanıyorum, taahhüt sürem bittiğinde yeni anlaşmada aşırı fiyat teklif ederlerse hesabımı sonlandırıp Vodafone Redbox yada Türk Telekom Magnet SINIRSIZ paketlerinden birine geçeceğim. Çünkü köyümüzde evimize ulaşan kablolu internet altyapısı yok.

By admin

ALİ BAYIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir