Muhammet Keçeci

Akçaabat Gökçekaya Mahallesinden Seydullah Keçeci’nin iki oğlundan biri olan 17 yaşındaki Muhammet Keçeci KTÜ Farabi Hastanesi Yoğun Bakım servisinde bugün (23.09.2023) sabah vefat etti.

Muhammet Keçeci’nin ölümü yürekleri yaktı

İki yıldır Malign Melanom (Deri Kanseri) hastalığıyla mücadele eden Muhammet Keçeci bu illet hastalığa yenik düştü. Hastalığın nüksettiği fark edilince ilk operasyon Trabzonda yapıldı. Sonra boyun lenf bezlerinde metastazları olunca İstanbul’da Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Ömer Bender’e ameliyat oldu.

Prof. Dr. Ömer Bender “Muhammet Keçeci’nin boynundaki tümörlü lenf bezlerini temizledik. Sağlıklı bir şekilde kendisini Trabzon’a uğurladık” diye mesajını okuyunca çok ümitlenmiştik bir yandan da hastalığın korkusu vardı. O duygular içerisinde geçirdik son dokuz ayı öyle sevimli öyle cana yakın çocuktu ki mekanı Cennet olsun. Yakınlarına tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

Muhammet Keçeci’nin cenazesi bugün 23.09.2023 öğle namazına müteakiben Eskiköy Mezarlığında toprağa verilecektir. Allah rahmet eylesin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir