Kış aylarında bu eğimli toprak kayar bahçemizi komple kapatır. Metrelerce toprak baştaki fındık ocaklarımın üzerinde insan gücüyle atılıp da hendek açılmaz

Eğimli yığıntı toprakta heyelan riski var fındık bahçesini komple kapatır.

Taşlar o kadar büyük ki yerinden kımıldamıyor

Eskiköy Kemerli Mahallesinde martul diye adlandırdığımız arazideki fındık bahçemize taş toprak dökmüşler.

Okul yapılması için satın alıp M.E.B’e verilen halen atıl durumda olan arsayı düğün salonu yapmak veya başka bir şekilde değerlendirmek için iş makinasıyla alanı düzleme çalışmasında benim fındık bahçemi niye mahvediyorsunuz.

Ey vicdan yoksunu hain insanlar, vicdansızca davranarak fındık bahçemi harabat ettiniz, insanlık yetisini mi kaybettiniz.

Haberin videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Atıl durumda arsayı değerlendirmek iyi tamam da benim bahçeyi niye mahvediyorsun yazık değil mi?

Ne olacak fındıklığımızın bu hali, İçlerindeki zehiri bahçeme kusmuşlar.

Bahçenin başından geçen hendek doldurulmuş sular gelişigüzel fındık bahçemize akacak. Böyle plansız projesiz çalışma olmaz. Harmanda biriken sular aşağıda 10 dönüm arsayı kaydırmıştır yer yer 1 metre kaşlar oluşmuştur. Bir zahmet keşif yapın.

Başka bir mevkideki arazime de aynı şekilde taş dökmüşler buradan 

İmza toplamaya gerek kalmadan beni köyden sürmek için atılan adımlar mı bütün bunlar?

Eğer bir insan böyle hainlik yapar komşusuna zarar verirse veya komşusuna verilen zararı umursamaz merhametsiz olursa dostluk ve sevgiden yoksun haliyle bu dünyadan geberip gidecektir. Asla mutlu olamazlar.

Not: Muhtar Yusuf Sevim telefonla aradı “Yeminle söylüyorum fındık bahçene o derece zarar olduğunun farkında değilim, zaten sizin Ahmet’de oralardaydı, duruma bakarız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir