Sungate Titan Ip Linux HD Uydu alıcısı
Ürün Özelliği
Gömülü Wi-Fi
Yeni nesil işlemci,
Linux,
Dolby Digital,
Xtream,
Stalker,
YouTube,

Auto ccam havuz sistemi mevcut, bu sistem ile cihaza server aramanıza gerek yok, sürekli auto server dahil etmektedir. Multi stalker sistemi ile internette yüzlerce verilen stb emu kodlarını cihazınızda çalıştırma ve kullanma özelliği sunar. Stalker v4 alt yapısı, sistem sadece bu cihazda var unc listleme bloklanmış adresleri açabilme özelliğine sahiptir. Autrol sistem aktif bu sistem ile seç yükle kullan özelliği taşımaktadır, autrol sistemde oscam güncelle oscam key güncelle kanal listesi güncelle ve daha bir sürü seçeneği kullanıp yükleme özelliğine sahip olacaktır.

Auto bis bu sistem ile keyleri tek tuş ile anlık güncelleyebiliyorsunuz. Dolby ses desteği aktif. Oscam sistem aktif Programsız akıllı telefondan ve PC’den tüm özelliklerini kullanma özelliği remote control turk VOD ve yanında tüm site modülleri aktif. Kanal picon kullaım ve yükleme özelliği Açık kaynak kodlu yazılım geliştirmeye açık. Flash xp den ve webden cihaza bağlanma ve yönetme özelliği, logo değiştirme özelliği istediğiniz resmi açılışa ekleyebilirsiniz.

2GB RAM, 128 MB dahili hafıza, XtreamStalker Oscam Cccam Dahili Wifi

1: auto ccam havuz sistemi mevcut, bu sistem ile cihaza server aramanıza gerek yok, sürekli auto server injet etmektedir.
2: multi stalker sistemi ile internette yüzlerce verilen stb emu kodlarını cihazınızda çalıştırma ve kullanma özelliği sunar.
3: stalker v4 alt yapısı, sistem sadece bu cihazda var unc listeleme bloklanmış adresleri açabilme özelliğine sahiptir.
4: Autrol sistem aktif Bu sistem ile seç yükle kullan özelliği taşımaktadır, autrol sistemde oscam güncelle oscam key güncelle kanal listesi güncelle ve daha bir sürü seçeneği kullanıp yükleme özelliğine sahip olacaktır.
5: Auto bis,bu sistem ile keyleri tek tuş ile anlık güncelleyebiliyorsunuz.
6: Dolby ses desteği aktif.
7: Oscam sistem aktif.
8: Programsız akıllı telefondan ve pcden tüm özelliklerini kullanma özelliği remote control.
9: Turk vod ve yanında tüm site modülleri aktif.
10: Kanal picon kullanım ve yükleme özelliği.
11: Açık kaynak kodlu yazılım geliştirmeye açık.
12: flash xp den ve webden cihaza bağlanma ve yönetme özelliği.
13: Logo değiştirme özelliği istediğiniz resmi açılışa ekleyebilirsiniz.
2 Gb Ram

128 Mb Dahili Hafıza

Xtream

Stalker

Oscam

Cccam

Dahili Wifi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir