Klasik Türk Müziğinin kıymetli sesi Melihat Gülses’in Trabzon Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında “Kadınlar Günü” temalı unutulmaz şarkılarını seslendireceği konser 09 Mart 2022 Çarşamba günü akşam saat 20:00’da Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi salonunda gerçekleşecek.

Konser halka açık ücretsiz olarak düzenleniyor.

Değerli sanatçımız Melihat Gülses albümleri ve ayrıntılı tanıtım için TIKLAYINIZ

Klasik Türk Müziğinin kıymetli sesi Melihat Gülses Trabzon Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında “Kadınlar Günü” temalı konserinde sevilen şarkılarını söyledi. İzleyiciler de alkışlarıyla eşlik etti.

Melihat Gülses 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Trabzon’da konser veren klasik Türk müziğinin usta ismi Melihat Gülses izleyicileri coşturdu. Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi salonunda düzenlenen konsere vatandaşlar adeta akın etti.

Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi salonunda düzenlenen 8 Mart Kadınlar Günü temalı konserde Melihat Gülses birbirinden güzel şarkılarını seslendirerek müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Klasik Türk Müziği’nin usta ismi Melihat Gülses konsere “Huysuz ve Tatlı Kadın” icrasıyla başladı. Ben Gamlı Hazan, Hiç Bir Şeyde Gözüm Yok, Senede Bir Gün, Bir Yangının Külünü, Yar Saçları Lüle Lüle, Rüyalarda Buluşuruz, Çok Aşığın Var Diyorlar, Sallasana Sallasana Mendilini, Bir Demet Yasemen, Hicran Yarası, Yıldızların Altında, Hatırla Sevgili, Bekledim De Gelmedin, Aşkın Bahardı, Gelin Kaynana (Düet), Kapın Her Çalındıkça, Fikrimin İnce Gülü, Adını Anmayacağım gibi klasik Türk Müziğinin sevilen eserleriyle devam etti. Usta sanatçı Melihat GÜLSES Konsere gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade etti. Konser sonunda kendisine çiçek takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir